Čím se naše firma zabývá?


Stavební práce


Nabízíme velké spektrum stavebních prací. 

Rekonstrukce bytových jader


Bytová jádra panelových domů, která jsou postavena z umakartových desek, jsou v moderní době stále častěji přestavována a rekonstruována. Hlavním důvodem nahrazování umělého kartonu například sádrokartonem je jeho nedostatečná pevnost a neestetičnost. Ve vlhkém prostředí, jakým bytová jádra bezesporu jsou, dochází ke zkroucení umakartu a vytvoření spár, které se stávají útočištěm pro mnoho druhů bakterií a škodlivých mikroorganismů. Naše firma se zabývá kompletní rekonstrukcí bytových jader.


Zateplení fasád


Opravování a současné zateplování obvodového pláště vašeho domku je prakticky „zabíjením dvou much jednou ranou“. Samozřejmě, že dříve než práce na vaší fasádě započnou, je nutné zkonzultovat podloží domu i klimatické podmínky, jimž je objekt vystaven, a podle těchto faktorů navrhnout optimální formu zateplení. 

Ruku v ruce se zateplením fasády je nutné ve většině případů provést i výměnu oken, které bývají zdrojem největšího úniku tepla.

Zateplování fasád a výměna oken má v současné době i dotační podporu.

Strukturální omítky, marmolit


Hitem posledních let v oblasti estetična bytů a domů se staly strukturální omítky. Jedná se ozdobnou omítku jak vnitřních, tak vnějších prostor. Nejen příjemný vzhled je velkou výhodou této metody. Díky vysokému podílu přírodních složek nezatěžuje klima omítané místnosti. Marmolit je kamínková omítka, které slouží především k dekoraci soklů. Nabídka typů a barev marmolitu je velmi široká. Neváhejte nás kontaktovat, poradíme Vám, jaký typ strukturální omítky a marmolitu bude vhodný pro váš dům.


Pokládka zámkové dlažby


Na velmi namáhaná místa (chodníky, příjezdové cesty...) doporučujeme našim klientům použití zámkové dlažby. Jedná se o dlažební kostky ze zhutnělého betonu, které do sebe zapadají. Tím lze docílit vysoké stability. Na trhu se setkáváme s nepřeberným množstvím typů zámkové dlažby, které lze vzájemně kombinovat, díky čemuž může být i Vaše dlažba originál. 


Montáž zděných plotů


Zděné ploty se již několik let těší velké oblibě. Charakteristická je pro ně dlouholetá výdrž, stálost a výborný odvod vody pomocí soustavy kanálků. Většina majitelů jistě ocení estetické vlastnosti a nenáročnost údržby zděných plotů. Naše firma se zabývá montáží těchto zděných plotů. 


Rozvody a přípojky - voda, kanalizace, topení, plyn


Kdo zažil rekonstrukci interiéru, ten ví, že největší časový skluz přestavby vzniká při čekání na další řemeslníky specialisty. Především z toho důvodu se firma Wermont postupem času zaměřila i na práce, které jsou nedílnou součástí rekonstrukce - zajištění rozvodů vody a topení.

Firma v průběhu rekonstrukce kontroluje, opravuje či buduje veškeré vodovodní a kanalizační rozvody, montuje rozvody topení a otopná tělesa (radiátory, žebříky, registry apod.)

Rozvody vody a odpadů instalujeme v plastu, rozvody topení pak v plastu, mědi i železe.


Zemní a výkopové práce


Provádíme zemní a výkopové práce kvalitními stroji JCB 8030 a Bobcat 553. Díky malým rozměrům dokážou pracovat i v místech, kde mají větší stroje problémy. Malá hmotnost obou strojů mimo jiné zamezuje velkému zatěžování terénu a tím jeho poškození. Cena: JCB od 600Kč/hod.*; čelní nakladač Bobcat od 500Kč/hod*.


Doprava avií


Naše firma nabízí dopravu nákladním automobilem Avia. Cena se pohybuje od 20Kč/km*.

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, neváhejte nás kontaktovat.

* uvedené ceny jsou bez DPH

Další